SOL
SAĞ
Server Tanıtımında Seo Çalışması Nasıl Olmalı?
SİDEBAR REKLAMI

Server tanıtımı için Seo kelimesi oldukça önemlidir. Ne demektir önce onu açıklayayım: Kelime açılımı Search Engin Optimization anlamına yani türkçesi Arama motoru optimize etmekdir. Buda arama motorlarını güzel kız arıyormuşta bulmuşa döndürür. Öncelikle seo çalışması yapmadan önce kendi halimize bir bakalım. Hacı murat 131 e ferrari jantı almak ayıptır.

1. Olarak site optimizasyonu: Bunu öncelikle Bir title oluşturmakla yapmalısınız. Bu head kodları arasında geçen meta etiketi sayfanızın başlığı arama motorlarının en önemsediği unsurdur. Olmazsa olmazlardandır. Bunu sitede nasıl yapıldığı konusunda ayrı bir konudan öğrenebilirsiniz. Sonrasında desc etiketi yani açıklama kısmını girip anahtar kelimeleride sayfanızın head kodları arasına yerleştiriniz. Fazla detaya girmeden bu konuyu kısaca verdim. Çünki site içi optimize oldukça geniş bir konudur.

2. Server tanıtımı yaparken gönderileriniz bir makale adabında ve aynı zamanda görsellerle de zenginleştirilmiş biçim etiketlerine yer verilmiş koyu harf renkli italic vs.. gibi yapıları bulunduran konular oluşturun. Burda dikkat edilecek şey kesinlikle aynı içeriği diğer sitelere kopyala yapıştır ile dağıtmamanız olur. Pvp tanıtımı çok önemlidir. Size gelecek oyuncular hem ciddiyetinizi anlar hemde buda ne be deyip gitmeden yazınızı okurlar. Gelirler gelmezler insanoğlu bu ne olduğu belli değil malesef. fakat emin olun baştan sağma bir yazıdan hiç birşey beklememeniz gerekir. Güzel 5 tane başlık ve içerikleri farklı tanıtım makaleleri oluşturun. Bunları paylaşmak istediğiniz yer kesinlikle size link verebilecek yer olmalıdır. Sizin konunuzda başka yerlere link döndüren tanıtımcı sayfalardan uzak durmanız gerekmektedir.

3. Tartışma ve destek için sayfalarınızı takip edin ve sosyal medyada paylaşın. Bu şekilde her yönden kazanmış olacaksınız. Unutmayalım ki en güzel şeyle zor olan işlerden çıkar. Eğer kararlı bir yapıya bürünüp bu işi çözerim derseniz zaten iş bitmiştir. Başka bir seo yazımızda görüşmek üzere. Bizi takip etmeyi unutmayınız.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Pvp Kurulumu

Server Tanıtımında Seo Çalışması Nasıl Olmalı?

Server tanıtımı için Seo kelimesi oldukça önemlidir. Ne demektir önce onu açıklayayım: Kelime açılımı Search Engin Optimization anlamına yani türkçesi Arama motoru optimize etmekdir.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..