SOL
SAĞ
Oyun Hesabınızın çalınmaması için neler yapılabilir
SİDEBAR REKLAMI

Oyuncuların korkulu rüyası haline gelen hesab hırsızlığı oldukça tehlikeli bir durumdur. Bunu önlemek için kesinlikle bazı önlemler almanız gerekmektedir. Size maddeler halinde vereceğimiz uyarıları dikkate alırsanız, hesabınızın başka ellere geçme imkanını nerdeyse sıfıra indirmiş olursunuz.

Maddeler Halinde Hesap Güvenliği Önlemleri

  1. Kesinlikle antivürüs programı kullanınız 360 total security antivürüs programını öneririm. Diğer yandan en iyi antivirüs programlarına bakabilirsiniz.
  2. Oyun ve hesablarınızın olduğu bilgisayara kesinlikle güvenliğinden kuşkulandığınız program veya dosyaları indirmeyiniz. Özellikle hile için indirdiğiniz dosyalar virüs kaynıyor olabilir.
  3. İnternette surf yaparken browser güvenliğini aktif ediniz. bilmediğiniz bir sayfadan bilgilerinize ulaşmayı önlemiş olursunuz. Fakat bazen güvenli görünen sitelerden bile indirdiğiniz dosyalarda virüs çıkabilir. Safe mod ile antivirüs programınızda test etmeyi unutmayın.
  4. hesap mail, k.adı, şifre gibi özel bilgileri oyun modoratölerine dahi vermeyiniz. çünkü onlara bu bilgiler gerekmez. sizden biri bunu istiyorsa kesinlikle birşeyler vardır.
  5. Oyuna girerken ve çıkarken dikkatli olun ve hesab bilgilerinizi nereye yazdığınızı iyi bilin. İnternet cafeden girişlerde oyundan tamamen çıktığınıza emin olun. Bize göre kendi bilgisayarınızdan başkası yalan ama olduda girerseniz diye ihtarda bulunmak isterim.
  6. Oyun yama ve hilelerinden uzak durun. Her oyunun bir update programı vardır. Ordan ne indirdiniz o size zaten yeterli olacaktır.
  7. Oyun içi item vs gibi eşyalarınızı kilitli yapabileceğiniz bir deponuz olsun. Her oyun sonunda bu depoya eşyalarınızı koyun ki ne olur ne olmaz o durumu yaşamayın.
YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Pvp Kurulumu

Oyun Hesabınızın çalınmaması için neler yapılabilir

Oyuncuların korkulu rüyası haline gelen hesab hırsızlığı oldukça tehlikeli bir durumdur. Bunu önlemek için kesinlikle bazı önlemler almanız gerekmektedir. Size maddeler halinde vereceğimiz uyarıları dikkate alırsanız,

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..