SOL
SAĞ
Hareket Hızı Efsunu nedir detaylı bilgiler
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 Hareket Hızı Efsunu ne işe yarar. Hareket Hızı Efsunu karakteriniz üzerine etkileri nedir ve gereklilik olarak ne gibi bilgiler verebilirsiniz?

Hareket hızı efsunu metin2 pvp de oldukça önemlidir. Özellikle kaçma, saldırı yapma ve bir yeri hızlıca geçmede oldukça işinize yarayacaktır. Bunun yanında potlardan ve şebnem gibi iksirlerden de destek almalısınız.

● Metin2 de oyunda hız oldukça önemlidir. Özellikle zırh taşı olarak seçimi yaparken hız taşını kesinlikle edinmelisiniz. Hareket hızı sizi oldukça hızlı koşmanıza yararlı bir efsundur. Tabi bunun da % olarak bir değeri bulunmaktadır.

● Metin2 karakterinizi hızlı bir şekilde seri yaparsanız, hem kasılmalarda hem ws turnuvalarında kendinize heyecan kattığını ve daha zevk aldığınızı göreceksiniz.karakterin sn bazlı daha fazla yol alması, ayrıca daha hızlı hareket etmesini sağlamaktadır. Yavaş bir karakter özellikle resmi serverda çok sorun çıkartabilir.

● Savaşlar sırasında çok fazla hareket etmesi gereken ve uzakta dövüşen (kaçak dövüşen) karakterler için (okçu ninja, ejder gücü şaman) bu efsunu fazlaca kullanmalıdır. Çoğu PVP serverlarda mor pot ve rüzgarın ayakkabısı nesnelerinin ücretsiz olması nedeniyle hız en yüksek değerde olduğundan PVP serverlar da getirilmesi gereken bir efsun değildir.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Efsunlar-Bonuslar

Hareket Hızı Efsunu nedir detaylı bilgiler

Metin2 Hareket Hızı Efsunu ne işe yarar. Hareket Hızı Efsunu karakteriniz üzerine etkileri nedir ve gereklilik olarak ne gibi bilgiler verebilirsiniz?Metin2 Hareket Hızı Efsunu ne işe yarar.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

3 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..