SOL
SAĞ
Büyü Hızı Efsunu Ne işe yarar ve Önemi nedir?
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 Büyü Hızı Efsunu Ne işe yarar ve önemi nedir. Büyü Hızı Efsunu Metin2 online oyununda karakterlere önemli bir özelliği arttırmaktadır.

Metin2 online ve pvp oyununda Büyü Hızı Efsunu skilleriniz için çok önemlidir. Neden dersek skillerin dolma süresi olduğunu hatırlatıp bunu kısaltmak için gerekli bir efsun olduğunu söylemekte yarar var diye düşünüyorum.

Büyü Hızı skilin dolma süresini üzerinizdeki % kadar azaltır. Neredeyse tüm karakterler için önemli bir efsundur ve vsler sırasında çok fazla yardımı olmaktadır. Örnek olarak karabüyü suranın karanlık küresi dolması çok uzun zaman alan bir beceridir. Büyü hızı olmadan bir vsde en fazla 2 defa kullanılabilirken, yüksek büyü hızı ile bunu vs başına 3 olarak yükseltmek mümkündür. Küçük büyüler kullanan (damageleri az fakat hızlı dolan skiller) karakterler (ejder gücü ve iyileştirme şamanlar, büyülü silah sura) bu efsunla büyünün dolma hızını en aza indirip vsler sırasında seri bir şekilde skill kullanabilirler.
 

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Efsunlar-Bonuslar

Büyü Hızı Efsunu Ne işe yarar ve Önemi nedir?

Metin2 Büyü Hızı Efsunu Ne işe yarar ve önemi nedir. Büyü Hızı Efsunu Metin2 online oyununda karakterlere önemli bir özelliği arttırmaktadır.Metin2 Büyü Hızı Efsunu Ne işe yarar ve önemi nedir.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..