SOL
SAĞ
Saldırı Değeri Efsunu Ne İşe Yarar?
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 Saldırı Değeri Efsunu karaktere ne gibi artılar kazandırmaktadır. Metin2 pvp de ve resmide Saldırı Değeri Efsunu ne işe yarar. Tam olarak etkileri ..

Saldırı Değeri Efsunu oldukça basit anlamda karakterinizin saldırı olarak değerini yükselten bir efsun türüdür. Metin2 oyununda saldırı ne kadar önemli bir unsur olduğunu bir çok yazımızda anlattık. Fakat Saldırı Değeri Efsunu becerilerinize etkisi tartışmalı olarak arttığı bilinmektedir.

● Metin2 oyunu açıkken "c" tuşuna bastığınızda karakter durumunuzu görebilirsiniz. Burda saldırı değeri kısmını göreceksiniz. Aynı zamanda büyülü saldırı değeride görünecektir. Saldırı değerini bu efsunu kullanır kullanmaz arttığını gözünüz ile görebilirsiniz. Bu efsun bütün karakterler için uygun bir efsundur. Daha etkili olduğu karakter size bağlı olarak değişir. Fakat alternatif olarak başka efsunları da deneyebilirsiniz. Eğer lonca savaşı ve kasılma durumlarınız mevcut ise tek karaktere karşı güçlü olmak yerine saldırı değerini yüksek tutarak bütün canlılara karşı güçlü olabilirsiniz.

Saldırı Değeri Efsunu
Metin2 pvp serverler de ws turnuvası atarken size gerekli bir efsunmudur tartışılır fakat lonca savaşı imparatorluk savaşı gibi toplu savaşlarda oldukça iş gördürebilirsiniz. Diğer yandan kasılırken de karakterinizin sağlam vuruşları yapabilmesi için gerekli bir efsundur.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Efsunlar-Bonuslar

Saldırı Değeri Efsunu Ne İşe Yarar?

Metin2 Saldırı Değeri Efsunu karaktere ne gibi artılar kazandırmaktadır. Metin2 pvp de ve resmide Saldırı Değeri Efsunu ne işe yarar. Tam olarak etkileri .. Tam olarak etkileri ..

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..