SOL
SAĞ
Zeka Efsunu nedir, hangi karakterlerde Zeka Efsunu gerekir
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 Zeka Efsunu ne işe yarar ve işlevi nedir. Zeka Efsunu hangi karakter sınıfları için önemlidir. Zeka Efsunu detaylı olarak bilgileri ve önemi.

Zeka Efsunu metin2 de yerinde kullanıldığında oldukça önemli bir efsundur. Gerekli durum için getirilmesi şart bir efsundur.

● Metin2 oynarken efsunların önemini her yazımızda vurgulamak istedik. Bu efsunda int karakterler için oldukça önemli bir efsundur. Karakter geliştirirken str int dex ve vit statülerini karakterinizin sınıfına göre vermelisiniz.

● Zeka efsunu da büyü karakterleri yani int statü alanlar için oldukça önemlidir.

Zeka Efsunu Ne işe yarar: İnt karakterler zeka statü olarak int basmaktadır. Buda becerileri arttırmaktadır.

● 1000 vururken zeka efsunu ile beceriniz 1200 vurabilmektedir. En çok Şuralar, şamanlar için önemli bir efsundur.

● Zeka, sura ve şamanlar tarafından tercih edilen eğitime göre çok yönlü bir efsundur. Şamanlarda artılar ve saldırı becerilerinin yükseltilmesinde, kara büyülerde karanlık koruma gibi savunma becerileri yanında diğer tüm saldırı becerilerininin yükseltilmesinde, büyülü silahlarda da tüm saldırı becerilerinin yanında büyülü keskinlik ve büyülü zırh becerilerinin etkilerini yükseltmede kullanılır Metin2 Pvp serverler oyunlarında oldukça sağlam int karakteri yapmanıza yardımcı olacaktır.

Zeka efsunu bazı karakterler için metin2 de oldukça önemlidir. Bu efsun her karakter için önemli olmadığını belirtmek isterim. Zeka dediğimiz efsun aslına bakarsanız int gücünüzü arttıracak bir efsun çeşidir.

Bu nasıl olacak derseniz;

Örneğin Şurasınız: Şura karakterini iyi bilenler kesinlikle int yani zeka arttırıcı statüyü ilk önce yükseltirler. Bu skilleri ve savunmayı geliştirir. Bu yüzden eğer ;

Şura, Şaman Karakter sınıflarından birisi iseniz kesinlikle bu efsun size yarayışlı olacaktır. Savaşcı ve Ninja için bu efsun geçersiz bir efsundur. Lycan karakterine ise fayda sağladığı bilinmektedir. Bu yüzden lycan için uygun olabilir tabi nasıl bir efsun dizilimi istediğiniz de önemli

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Efsunlar-Bonuslar

Zeka Efsunu nedir, hangi karakterlerde Zeka Efsunu gerekir

Metin2 Zeka Efsunu ne işe yarar ve işlevi nedir. Zeka Efsunu hangi karakter sınıfları için önemlidir. Zeka Efsunu detaylı olarak bilgileri ve önemi.Metin2 Zeka Efsunu ne işe yarar ve işlevi nedir. Zeka Efsunu hangi karakter sınıfları için önemlidir.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

3 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..