SOL
SAĞ
Simyacı Nerede? Simyacının koordinatları ve haritası
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 simyacı yeni gelen özellikle ile eklenen bir npc dir. Bu npc oldukça işinize yarayacak bir görev yöneticisidir. Burda simya işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Simyacı her köyde bulunur ayrıca görev haritası olan ejderha burnunda da simyacıyı bulabilirsiniz. Metin2 simyacı yeni gelen özellikle ile eklenen bir npc dir. Bu npc oldukça işinize yarayacak bir görev yöneticisidir. Burda simya işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Simyacı her köyde bulunur ayrıca görev haritası olan ejderha burnunda da simyacıyı bulabilirsiniz.

● Simyacı dan görev alımı: Simyacı görevleri yapabilmek için belirli bir seivyeye gelebilmeniz gerekmektedir. Burda simyacı ile birlikte eneji sistemi için eşyalar üretebilirsiniz.

● Simyacı neler yapabilir:

Enerji Kristali Üretimi
Ejderha Taşı enerji parçası üretimi
Simyacı yada Kimyager npc’sine verdiğiniz 35 LVL ve üzeri silahlar karşılığı bu npc size tamamen şans eseri olarak 3 ile 15 arası Enerji Parçacığı verir. Bu enerji parçasından 30 tane biriktirdikten sonra üst paragraflarda belirttiğimiz Enerji Kristali itemini oluşturursunuz.

Simyacı-Kimyager ne tür itemler kabul ediyor: 35 LVL üzerinde olan tüm silah, zırh, ayakkabı, kolye ve bilimum iç itemleri kabul etmektedir ve karşılığında %100 oranında yani başarısız olmadan 3 ile 15 arası Enerji Parçası vermektedir.

Simyacı nerede bulunur koordinatları ile;

Kırmızı bayrak 1. köy Yongan: 622, 511
Mavi bayrak 1. köy Pyungmoo: 292, 812
Sarı bayrak 1. köy Joan: 660, 734
Ejderha Ateşi Burnu: 665, 1242

Metin2 pvp serverler oyunlarında da simyacı çoğu oyunda aktif hale gelmiştir. Simyacı oyunda karakterinizi geliştirmek için oldukça önemli bir npc dir.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Simyacı Nerede? Simyacının koordinatları ve haritası

Metin2'de Simyacı nerde hangi haritada çıkar koordinatları nedir. Simyacı görevleri ve önemi hakkında detaylı olarak npc rehberi. Metin2'de Simyacı nerde hangi haritada çıkar koordinatları nedir. Simyacı görevleri ve önemi hakkında detaylı olarak npc rehberi.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..