SOL
SAĞ
Korsan Tanaka Eventi Nedir ve Neler Düşer
SİDEBAR REKLAMI

Bu korsan tanakanın ne işe yarayıp nerede olduğu hakkında bilgilendirme yapacağız.. Biliyorsunuz ki daha hiç kimse bu korsan tanakayı slot olarak gidip de bir yerde öldürüp kesmedi çünkü metin2 tr ve metin2 pvp serverler de genel olarak bu korsan tanaka denen boss slot olarak değil de metin2 tr ve pvp serverler sahipleri yönetim ekibi tarafından oyunculara bazı belirgin günler ve aylar yıllar derken belirgin olan bazı oyun zamanları içinde yapılan korsan tanaka etkinliği ile ortaya çıkarırlar ve bu ortaya çıktığında da oyuncular bir hayli heyecanlanıyor..

● Öncelikle şuana kadar ki yapılan bütün korsan tanaka etkinliklerinin hepsini bütün bayrakların kendi köylerinin 1. köylerinde savaş sorumlusunun yanına doğru başlangıçı verilir
● bu etkinliğin ve metin2 tr ve metin2 pvp server sahipleri yönetim ekibinde ki görevli kimse bu korsan tanaka adlı boss un etkinliğini 2 türlü 2 şekil de yapabilir.
● Öncelikle korsan tanaka denen boss u metin2 tr ve metin2 pvp server oyuncularının hepsi yang bonusu olarak adlandırır çünkü korsan tanakayı kestiğiniz taktirde içinden yaklaşık neredeyse 10 20 30 m kadar para düşmektedir.. Bu paralar toplam olarak değil tek tek 1 yang olarak düşmektedir yani her 1 yang yazısından 20 30 m para elde ediyorsunuz..

● Evet işte metin2 pvp serverler ve metin2 tr oyun yönetim ekibi dilerse bu şekilde etkinliği gerçekleştirir ve dilerse ki şu şekilde de bu etkinliği gerçekleştirme imkanına sahiptir ; Korsan tanakaların içinden 1 tanesini gerçek korsan tanaka olarak otomatik sistem seçer ve yaklaşık olarak 30 40 adet korsan tanaka boss u indirilir ve oyuncular bunlar arasından 1 tanesini gerçek bulup bunu keserler ve kesen kişinin ismi duyuru kısmından geçer ve bu oyuncu da metin2 pvp serverler ve metin2 tr oyun yönetim ekibi tarafından ödüllendirilir..

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Korsan Tanaka Eventi Nedir ve Neler Düşer

Metin2 oyunun da Korsan Tanaka Eventi Nedir? Güçlü bir metin olan ve kesmesş zor olan bu metin hakkında bilgiler? Nerede Çıkar ? Bu event oyunculara ne gibi ödüller kazandırır.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..