SOL
SAĞ
Ruh Taşı Kağıdı nedir ve ne işe yarar?
SİDEBAR REKLAMI

Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar? Metin2 Ruh Taşı Kağıdı Nerden Düşer ve Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar. Bu itemin değeri nedir hakkında kısa bilgi.

Ruh taşı kağıdı Metin2'de pek değerli olmayan bir itemdir. Bu itemin güzel bir işlevi vardır. Ruh taşı kağıdı artı basma itemine benziyor diyebiliriz fakat işlevi farklıdır. Ruh taşı kağıdını silahlar ve zırhlar üzerinde kullanabilirsiniz. Yazının devamında sizlere ruh taşı kağıdının nerden düştüğünü ve ne işe yaradığını anlatacağız. Aşağıdaki bilgiler işinize yararsa yorum atmayı unutmayınız.

● Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar ?

Ruh taşı kağıdı kağıdı ile herhangi bir itemine bastığınız taşı çıkarabilirsiniz fakat ruh taşı kağıdıyla taş çıkarmaya çalıştığınızda sökmeye çalıştığınız taşın slotu kırık olarak kalacaktır. Ruh taşının işlevi iteminizdeki taşı kırık hale getirmektedir. Hakkindakisacabilgi.com Böylece kırık olan taşı temizleyebilme olanağı elde edersiniz.

● Ruh Taşı Kağıdı Nerden Düşer ?

Ruh taşı kağıdı çeşitli yaratıklardan, sandıklardan ve metin taşlarından düşmektedir. Ruh taşı kağıdı düşürebilmek için aşağıdaki metin taşlarını ve yaratıkları kesebilirsiniz ya da aşağıdaki sandıkları açabilirsiniz.

● Ruh taşı kağıdı çıkan sandıklar: Noel Sandığı, Pembe Amor’un Sandığı, Ork Reisi Sandığı, Mavi Amor’un Sandığı

● Ruh taşı düşürebileceğiniz metin taşları: Jeon-Un, Kıskançlık Metini

● Ruh taşı düşürebileceğiniz yaratıklar: Siyah Ork Devi, Güçlü Çöl Haydutu, Karanlık İşkenceci, Yeraltı Yetisi, Savaş Kaplanı, Cesur Büyük Ork Generali, Hastalıklı Okçu, Yavru Zehirli Örümcek, Kötü Ağaç, Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Yılan Okçu

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Ruh Taşı Kağıdı nedir ve ne işe yarar?

Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar? Metin2 Ruh Taşı Kağıdı Nerden Düşer ve Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar. Bu itemin değeri nedir hakkında kısa Ruh Taşı Kağıdı Ne İşe Yarar? Metin2 Ruh Taşı Kağıdı Nerden Düşer ve

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..