SOL
SAĞ
Parça sandığı nasıl elde edilir?
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 online oyunun da parça sandığını nasıl elde ederiz. 6. ve 7. efsun ekleme de istenen parça sandığı elde etmek için ne yapmak gerekir ( item marketten almak dışında)

Parça sandığı Seon Hae Npc görevlisinden elde edebilirsiniz. Ayrıca parça sandığını eventlardan veya dediğiniz gibi item marketten de elde edebilirsiniz. Fakat ücretsiz bir şekilde oyun içi elde etmek için 1. köyde bulunan Seon Hae npc yanına gidin. Üzerine tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir menü açılacak.
Beceri kitaplarını birleştir menüsüne tıklayınca bir pencerede 10 adet kutu açılacak. Bu 10 adet kutucuğa işe yaramayan beceri kitaplarını koyun ve tamam deyin. Bu işlem 100k yang gibi birşey tutuyordu. Sonuçta size bir parça sandığı verir. Aşağıdaki resimde ki gibi bir sandık.

Parça sandığını 5m gibi bir fiyatla satabilirsiniz. işe yaramayan 10 adet beceri kitabı bu kadar etmez. Veya kullanmak istiyorsanız üzerine sağ tıklayın size renki parçalar verecektir. Bu parçalar 6. ve 7. efsun eklemede kullanacaksınız.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Parça sandığı nasıl elde edilir?

Metin2 online oyunun da parça sandığını nasıl elde ederiz. 6. ve 7. efsun ekleme de istenen parça sandığı elde etmek için ne yapmak gerekir ( item marketten almak dışında)

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..