SOL
SAĞ
Metin2 ETP Kasmak İçin Kolay Çözüm
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 de öncelikle şunu söyleyim bol miktarda yang ihtiyacınız olacak. Fakat Yang kazanmak ve ETP kasmakta o kadar zor bir durum değil. Şimdi Enerji taşı parçası ne işe yarar öncelikle bunu bir inceleyelim. 30 lvl görevi ile Simyacıdan alınan bir görev ile bu taş parçalarını düşürmeye başlarız. Seviye 30 ve üzeri oyuncular, Simyacı dan günlük görevi alarak yapabilirler.Bir günde en fazla 3 defa Ejderha Taşı Parçasını Cor Draconis'e dönüştürebilirsiniz, her dönüştürme için 10 adet Ejderha Taşı Parçasını envanterinizde bulundurmanız lazımdır. Cor Draconis e sağ tıkladığınızda 6 farklı renkte ve özellikte olan ejderha taşlarından birisine sahip olabilirsiniz.

Şimdi ETP Kasmadan önce 2 karakterimiz olacak. Birinci karakterimiz görevi aldıktan sonra iki karakterimiz ile maymun zindanı boss odasına gidiyoruz. İkinci karakterimize her 8-9 ETP düşürdükten sonra ticaret ile ETPleri veriyoruz ki daha çok ETP düşürmemiz olsun. Taktik kolay ama biraz zahmetli. Bu şekilde hem Yang hemde ETP kasmış olacağız.

Metin2 de öncelikle 30 lvl ve 50 lvl arası bir karakterimiz olmalıdır. Bu lvl arasında en kolay etp kasabileceğimiz yer maymun zindanın da boss odalarıdır. 30 lvl karakterimiz ile 2. köyde bulunan kolay maymun zindanı boss odasına giderek orda boss odasında daha çok ETP düşürebiliriz.Tabi sadece ETP değil at madalyonu ve diğer eşyalarıda düşürmüş olacağız.

Önemli olan husus: Her karakterimiz en fazla 10 adet etp topayabilir. Topladılarımız 10 tane etp olunca otomatik olacak cor draconise dönüşür. Bunu her zaman göz önünde bulunduralım ve yan çarlarımızı sırası ile bu alana getirelim.

10 adet Etp olmadan yan karakterimize verirsek sınırsız bir ETP toplama için kendimize yol açmış olacağız.

Kolay maymun zindanı ve Orta Zor Maymun zindanı olarak bu sistemi kullanmaya devem edeceğiz. İyi oyunlar dileriz.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Metin2 ETP Kasmak İçin Kolay Çözüm

Metin2 de öncelikle 30 lvl ve 50 lvl arası bir karakterimiz olmalıdır. Bu lvl arasında en kolay etp kasabileceğimiz yer maymun zindanın da boss odalarıdır. 30 lvl karakterimiz ile 2. köyde bulunan kolay maymun zindanı

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..