SOL
SAĞ
Enerji Sistemi ve Enerji Kristali Üretimi
SİDEBAR REKLAMI

Metin2 de önemli özelliklerden biride enerji sistemidir. Bu enerji sistemi size 2 saat boyunca bonuslarınızın belli bir oranda artmasına yardımcı olacak. Şimdi Enerji sistemi nedir ve enerji kristali nasıl üretilir bakalım.

Enerji Sistemi pvpserverler.proMetin2 karakterimiz için bir önemli oyun özelliği de Enerji sistemidir. Bu sistem de Enerji kristalleri ile kendimize güç sağlayacağız. Bu güç karakterimizin bonuslarını %10 a kadar arttıracak bir güç. Azımsanamayacak kadar güzel bir değer diye düşünüyorum. Eğer bu sistemi etkin kullanmazsak ws de karşımızda ki kişi bize %10 gibi bir avantajla başlayabilir. Bu yüzden basit olan konuyu dikkate alalım.

Enerji Sistemi Nedir?
1. Köyde simyacıya gidelim arkadaşlar. Simyacı bize gerekenleri söyleyecek. 35 Level ve üzeri silah,zırh,takı ve kıyafet gibi ekipmanlarınızı Simyacı ya götürdüğünüz takdirde, Simyacı onları yok ederek bir seferde 15 e kadar enerji parçası kazanmanızı sağlar (enerji parçası sayısı tamamen şanstır,3 tanede verebilir,15 tanede).

30adet enerji parçası topladığınız zaman,Simyacı onlardan size 1 adet enerji kristali üretir.Bu kristale sağ tıkladığınız zaman,enerji çubuğunuz dolar ve mavi olur. Sistem oldukça basit. Ama Etkili!

Enerji Kristali nedir nasıl üretlir
Bize güç vermek için simyacıda işe yaramayan itemlerimizi (35Lvl) parçalattığımız zaman çıkan nesnedir. Bu nesne ile size 2 saat boyunca bütün bonuslarınızı %10 kadar arttırabileceksiniz.

35 LVL veya üstü bir karakteriniz ile 30 adet Enerji parçacığı biriktiriyoruz. Biriktirdikten sonra 30 Enerji Parçacığını Simyager ile 1 Enerji Kristaline çevirirsiniz. Üretim bu kadar basit arkadaşlar.

YAZAR HAKKINDA;
arcface
Admin

Web Developer

KONU YORUMLARI
YORUM YAP
Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Enerji Sistemi ve Enerji Kristali Üretimi

Enerji Kristali nedir nasıl üretlir Bize güç vermek için simyacıda işe yaramayan itemlerimizi (35Lvl) parçalattığımız zaman çıkan nesnedir. Bu nesne ile size 2 saat boyunca bütün bonuslarınızı %10 kadar arttırabileceksiniz.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
Admin Yazdı;

3 ay önce

Yarı insan denilince ne anlıyoruz önce ona bir bakalım. Yarı insan; bi..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Panel Kodlaması Afro2 Web Pane..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web Panel Rubinum2 Web PanelRubinum2 Web..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması İndir Aegea2 Site Teması..

arcface
Admin Yazdı;

2 ay önce

Discord Widget Discord Widget Discord Widget Discord Widget Di..